Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Kříženeckého náměstí Praha 5 připojení

Kříženeckého náměstí Praha 5 připojení

Kříženeckého náměstí Praha 5 připojení

Doporučení připojeni v .......
od baron-pb-seznam-cz
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

Mám prosbu neví někdo nějakou funkční alternativu v lokalitě Kříženeckého náměstí místo Sys-data.com ?

Airwaynet jsem měl a nahradil ho Sys-Data.Com. Byl jsem s nima velmi spokojený ale co předvádí poslední dva měsíce je parodie na internetové připojení. Komunikace nulová - podpora předá technikovi a ten nedělá nic .......... a tak jsem si lebedil jak je to pohodovej net a mometnálne uz tyden 200+ ping a neutahne to ani stream ct v 404p.

 
od sys-data-com
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 85,0/78,1
Poskytovatel: Sys-Data.Com

Dobrý den,

už je to v pořádku, firma do toho zainvestovala a teď je pán určitě spokojen.

Za jen pouhých 299 Kč měsíčně je to více než dobrý internet.

Sys-Data.Com, mají nonstop technickou podporu a ty komunikují stále. Ohledně technika, že nic nedělá, to je jednoduchý pohled. Techniků není tolik aby mohli plnit přání a představy tak rychle, máme nejnižší nezaměstnanost minimálně v rámci eu a chybí na trhu práce tisíce techniků.

Internet-televize-telefon
 
od baron-pb-seznam-cz
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)
Poskytovatel: Sys-Data.Com

Ano je to v pořádku jen to trvalo cca 3 měsíce to není výčitka to je konstatování.

Jak jsem psal v příspěvku , jsem s Vámi velmi spokojený, tedy do doby než přišly cca tří měsiční problémy. Momentálně je připojení ok

Nechci nikomu z Vaší firmy sahat do svědomí, ale tento případ prostě někdo hrubě podcenil. Přinejmenším v poskytování informací.

Znovu chci připomenou, že firma poskytuje levné a kvalitní internetové připojení, které u mě fungovalo bez větších problému dva roky a po vyřešení problému je připojení opět kvalitní a mohu společnost Sys-data-com doporučit.

 
od sys-data-com
příspěvků: 3
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 85,0/78,1
Poskytovatel: Sys-Data.Com

Je třeba si vážit pána a poděkovat pánovi za příjemné hodnocení. Společnost děkuje a slibuje, že se bude nadále snažit dělat co je v jejich silách aby zákazníci byli spokojení.

Ovšem na obranu společnosti Sys-Data.Com, je nedostatek techniků a tudíž byť to zní jako výmluva na to, že to trvalo 3 měsíce. Dále vše je třeba si uvědomit, že vše stojí peníze, takže se každá investice musí zařadit za další do pořadí. U malých paušálú 299 Kč měsíčně, žádná firma na penězích nesedí, tudíž ředitel-majitel musí rozhodovat velmi zodpovědně, má svou firmu velmi rád, dal jí více jak 15 let života, takže proto je velmi opatrný, to mu nemějme za zlé.

Co se týká komunikace, má pán pravdu, komunikace by mohla být lepší. Ale pokud komunikujete s techniky nebo operátorkami na callcentru neočekávejte od nich, že mají rozhodovací pravomoce a mohou slibovat termíny, pouze zpracovávají a předávají informace.

Internet-televize-telefon