Rychlost.cz Fórum Doporučení připojeni v ....... Doporučení připojení v Ostravě - Staré Bělé

Doporučení připojení v Ostravě - Staré Bělé

Doporučení připojení v Ostravě - Staré Bělé

Doporučení připojeni v .......
od honzaklim
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Můžete mi prosím doporučit nějaké dobré internetové připojení ve Staré Bělé na ulici Na Lukách?

 
od dalas-prosky
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)
Poskytovatel: Ovanet

Ahoj.

Jsem z Proskovic a v Bělé mám rodinu, které se starám o PC, tak situaci u vás (co se týče poskytovatelů int. připojení) přibližně znám. No, od nás se zase až tak neliší...

Protože optika natažena bohužel není a ani nebude, bavíme se o WiFi. Poskytovatelů int. připojení jsme odzkoušeli vícero a nejllepší zkušenosti máme s Fy. Ovanet. Jedná se o společnost založenou a vlast. městem Ostrava se sídlem v Přívoze, takže své závazky budou plnit dlouhodobě a jsou případně vymahatelné.

Aby jste se mohli připojit(obecně),musíte z libovolného místa na domě (příp. vyvýšeného pomocí tyče na komínu ap.) mít přímou viditelnost na vysílač poskytovatele int. připojení!! Pokud se rozhodnete pro Ovanet, zvolte raději variantu 20 Mbps, nebude tam

tak vysoká agregace a připojení nebude zamrzat ani ve špičce.

Dalibor

 
od jarek9171
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)
Poskytovatel: T-MOBILE

Reaguju na ovanet. Měli jsme tuto společnost 6 let a je to otřesný poskytovatel. Výpadky jsou dost časté (a mnohdy i dlouhé). Podpora je snad ještě horší než celé připojení, a rychlost souhlasila s tou kterou jsme si platili snad jen jednou. V případě zájmu se mi ozvěte na email jarek917@seznam.cz a podívám se vám na dostupnost + nějakou příjemnou cenu.

 
od ijacek3
příspěvků: 63
IP: (zobrazit)
Rychlost (Mbits): 301/171
Poskytovatel: PODA

Honzaklim | 25.02.2017 12:33

Můžete mi prosím doporučit nějaké dobré internetové připojení ve Staré Bělé na ulici Na Lukách?

na vaší adrese umožňuje pevná síť CETIN rychlost připojení až 6 Mb/s, takže rychleji vám to běhat nebude ať si vezmete kohokoliv, ale máte šanci, že vám tam síť v nejbližší době zmodernizují a pak by jste tam mohl mít 55 Mb/s.

https://zrychlujemecesko.cz/mapa-pokryti?gclid=EAIaIQobChMIyZqAk7zM2wIVhY6aCh0dIQtKEAEYASAAEgI8D_D_BwE